Prosto z bloga

L jak lato, L jak latawce…

Kilka zdjęć z pleneru, którego motywem przewodnim był wiatr, wiatraki i latawiec. Mimo tego nie byliśmy zawiani…

wiecej

Galeria

Zobacz zdjęcia innych …

Obejrzyj zdjęcia z sesji ślubnych- Przygotowania

Kościół

Wesele

Plener
wiecej


Fotograf ślubny – Będzin

Jeśli mieszkacie w Będzinie i szukacie fotografa na swój ślub i wesele, to dobrze trafiliście.
Znalezienie dobrego fotografa na ślub to bardzo ciężka sprawa. Pewnie odwiedziliście już targi ślubne, multum obejrzanych stron fotografów, tysiące zdjęć z przygotowań i pleneru, spotkania, oglądanie fotografii w albumach, porównanie cen, po czym okazuje się, że oferty fotografów ślubnych są bardzo różne (różne ilości zdjęć w albumie, dopłaty za dojazd, albumy tradycyjne lub fotoksiążki itd.), że dość trudno dokonać wyboru.

 

Dlatego sądzę, że prosta i przejrzysta oferta oraz i uczciwe zasady współpracy to również ważne argumenty, na które powinno się zwrócić uwagę. Wynajmując fotografa musicie mieć pewność, że wie co robi i posiada on odpowiednie doświadczenie, aparat i obiektywy, poradzi sobie w każdych warunkach (ciemne pomieszczenia, czy niesprzyjająca pogoda). Warto się również upewnić, że dysponuje zapasowym sprzętem w razie awarii oraz posiada odpowiednie uprawnienia pozwalające na fotografowanie w kościołach.

 

Najważniejsze są oczywiście fotografie. To one powinny zachwycać. To na nich na zawsze zapisane zostaną wspomnienia i im więcej lat upłynie tym bardziej, oglądając swoje zdjęcia z wesela, będziecie szczęśliwi, z wyboru odpowiedniego fotografa.

 

Mam nadzieję, że zdjęcia, które zobaczycie na mojej stronie spodobają się Wam.
Zdjęcia ślubne wykonuję na terenie całego kraju (nie tylko Będzin).

Andrzej

<< Fotografia ślubna Śląsk, Katowice, Tychy                     

Fotografia ślubna Bielsko-Biała > >