Prosto z bloga

L jak lato, L jak latawce…

Kilka zdjęć z pleneru, którego motywem przewodnim był wiatr, wiatraki i latawiec. Mimo tego nie byliśmy zawiani…

wiecej

Galeria

Zobacz zdjęcia innych …

Obejrzyj zdjęcia z sesji ślubnych- Przygotowania

Kościół

Wesele

Plener
wiecej


Fotograf ślubny – Bielsko-Biała

Jeśli planujecie wziąć swój ślub w Bialsku-Białej i szukacie fotografa na wesele, to trafiliście na dobrą stronę.
Wyszukanie spełniającego wymagania fotografa to nie lada wyczyn. Targi ślubne, wiele przewertowanych stron fotografów, a na każdej stronie dziesiątki zdjęć od przygotowań po plenery. Potem spotkania, oglądanie fotek w albumach, porównanie cen, i na końcu okazuje się, że oferty fotografów ślubnych są tak niepodobne (inne ilości fotografii w albumie, albumy tradycyjne lub fotoksiążki itd.), że podjęcie decyzji może być ciężkie.

 

Sądzę, że nieskomplikowana, przejrzysta oferta i uczciwe zasady współpracy to również decydujące czynniki, obok których nie powinno się przejść obojętnie. Rezerwując fotografa powinniście być pewni, że ma głowę na karku. Powinniście upewnić się też, że posiada on odpowiednie umiejętności, sprzęt foto, który da sobie radę w trudnych warunkach oświetleniowych (ciemne pomieszczenia, czy niesprzyjająca pogoda). Warto się również sprawdzić, czy dysponuje zapasowym sprzętem (aparatem) i w razie awarii nie załamie rąk, oraz posiada uprawnienia z kurii, pozwalające na fotografowanie w kościołach w całym kraju.

 

Kluczowe są jednak zdjęcia. To one muszą zachwycać. To na nich na wieczność zapisane zostaną wspomnienia i najważniejsze, abyście oglądając swoje zdjęcia ze ślubu po latach, byli szczęśliwi z wyboru odpowiedniego fotografa.

 

Mam nadzieję, że zdjęcia, które zobaczycie na mojej stronie przypadną Wam do gustu.
Zdjęcia ślubne wykonuję na terenie całego kraju (nie tylko Bielsko-Biała).

Andrzej<< Fotografia ślubna Będzin                        

        Fotografia ślubna Bieruń > >