Prosto z bloga

Jaki aparat do fotografii ślubnej …

Kilka cennych porad czym się kierować przy wyborze aparatu…

wiecej

Galeria

Zobacz zdjęcia innych …

Obejrzyj zdjęcia z sesji ślubnych- Przygotowania

Kościół

Wesele

Plener
wiecej


Fotografia ślubna | Bieruń

Jeśli również jesteście z Bierunia, tak jak ja i rozglądacie się za fotografem, który będzie mógł wykonać reportaż ślubny z Waszego ślubu i wesela, to dobrze trafiliście.
Bardzo ciężko jest znaleźć odpowiedniego fotografa. Wiem, bo sam przez to przechodziłem kilka lat temu. Targi ślubne, przeglądanie stron internetowych z tysiącem fotografii, spotkania, podziwianie zdjęć w albumach, porównanie cen, a na końcu i tak okazuje się, że oferty fotografów ślubnych są tak różne (pod względem ilości zdjęć, dopłat, są albumy tradycyjne, fotoksiążki itd.), że bardzo ciężko podjąć decyzję.

 

Osobiście uważam, że przyjazna oferta oraz uczciwe zasady współpracy to dodatkowe, ważne czynniki, na które powinniście zwrócić uwagę. Podpisując umowę z fotografem musicie być pewni, że dokonaliście dobrego wyboru tj. że posiada on umiejętności, sprzęt, dzięki któremu poradzi sobie w każdych warunkach (ciemne kościoły, czy niesprzyjająca pogoda). Warto też sprawdzić, czy dysponuje zapasowym aparatem w razie awarii i oczywiście posiada odpowiednie uprawnienia pozwalające na fotografowanie w kościołach.

 

Nie zapominajmy jednak o zdjęciach. To one powinny zachwycać. To na kartach albumu na zawsze zapisane zostaną wspomnienia i im więcej lat upłynie tym bardziej, przeglądając swój reportaż ze ślubu, będziecie szczęśliwi z wyboru fotografa.

 

Mam nadzieję, że zdjęcia, z którymi się zapoznacie na mojej stronie, przypadną Wam do gustu.
Zdjęcia ślubne wykonuję na terenie całego kraju i za granicą (nie tylko Bierunia).

Andrzej<< Fotografia ślubna Bielsko-Biała